A A A

Fudbaleri Slobode ponovo su razočarali navijače. Protiv Donjeg Srema, direktnog rivala u borbi za opstanak, osvojila je samo bod (1:1). Sloboda je povela golom Milanović u 12. minutu, izjednačio je Namani u 81. minutu.

Pred oko 500 gledalaca, Užičani su odigrali jednu od najlošijih utakmica u poslednjih nekoliko godina. Pogodak je postignut iz jedinog šuta u okvir gola, posle toga igra Slobode se „raspala“, u drugom poluvremenu domaći tim gotovo da nije prišao protivničkom šesnaestercu. Gosti su nagrađeni za angažovaniju igru, posle nekoliko propuštenih prilika, Namani je uspeo da loptu sprovede iza gol-linije i svom timu donese veliki bod.

Sloboda je igrala u sastavu: N. Z. Tasić, Marjanović (Đurić), Vučković, Milanović, Milekić, Babić, Vidić, Đorđević, Vukojičić, Jeremić (Petrović), Džejkobs ( Dolmagić).

-Razočarali smo i sebe i navijače. Moramo biti prezadovoljni bodom. – razočarano je konstatovao trener Predrag Ristanović.

Sloboda je ostala na 14. pozciji sa 23 boda, u narednom kolu gostuje Inđiji.