A A A

Na svom terenu Sloboda savladala ekipu Odžaka minimalnim rezulultatom 1:0 (0:0). Strelac: Đerić u 66. minutu.

SLOBODA: Tasić , Miličić, Vidić, Nikolić, Joksimović, Nešović (Velemir), Jeremić, Vujić, Namani, Vukmirović ( Emeka), Đerić.
ODŽACI: Kronić, Svitić, Mudreša, Babić, Ponjević, Božičić, Tutnjević (Đekić), Matijašević, Ćovin ( Vujović, Labović), Đorović, Stanković .
Gradski stadion u Užicu. Gledalaca: 800. Sudija: Aleksandar Živković (Niš). Pomoćnici: Jovan Grujić (Niš), Miloš Mitić (Svrljig). Žuti kartoni: Vidić, Nikolić (Sloboda), Ponjević, Labović (Odžaci).
Po igri i šansama Sloboda je zaslužila ubedeljiviju pobedu. Sredinom prvog poluvremena, Đerić je, na odličan centaršut Namanija, glavom šutirao pored stative. Ni u narednom pokušaju, neometanog Vujića sa 12 metara, lopta nije išla u okvir gola.
Na početku drugog poluvremena dobar šut Namanija, pravo u Kornića. Golman Odžaka bio je dobro postavljen i u 50. minutu. Sa ivice šesnaesterca Jeremić odlično šutira, Krunić kratko odbija, pokušao je Namani a lopta ponovo završava u rukama golmana gostiju.
U 66 minutu Joksimović šalje odličnu loptu u kazneni prostor, pred golom gostiju izvrstan prijem i precizan šut Đerića, na koji Kronić nije imao odgovor.
Gosti iz Odžaka previše bojažljivi i neodlučni, za 90 minuta nisu uputili ni jedan ozbiljniji šut ka Tasićevom golu.