A A A

I u trećoj prijateljskoj utakmici Slobode i Javora ove jeseni trijumfovali su Užičani. Ovog puta završeno je 3:1, golove za prvoligaša dali su Emeka u 47. i 59. i Đerić u 67. minutu, dok je za suzpe ligaša strelac Aleks u 85. minutu.

Ivanjičani su imali više prilika u prvom poluvremenu ali golova nije bilo.
Na početku drugo poluvremena, posle centaršuta Velemira, Emeka šutira iz prve, lopta se od stative odbija u mrežu. Isti igrač, ovog puta posle centaršuta Radakovića, bacio se kroz vazduh I sa peterca, glavom loptu poslao pod prečku. Treći gol delo je Đerića, šut iz punog trka sa oko 20 metara Glintić nije uspeo da zaustavi.
Gosti su ublažili poraz u finišu meča. Posle solo prodora Milisavljevića, Aleks je iz blizine prosledio loptu iz gol-linije.
SLOBODA: Divac, Marjanović, Živković, Petrović, Rudan, Vučković, Mitrović, Radaković, Jeremić, Emeka, Radović. Igrali su još: Velemir, Miličić, Joksimović, Vidić, Milanović, Vujić, Nešović, Namani, Vukmirović, Đerić.