A A A

Posle  nerešenog rezultata 1:1 protiv Sinđelića u Beogradu, i pobeda direktnih konkurenata na začelju tabale Sloge i Donjeg Srema, Sloboda je kolo pre završetka  prvenstva Prve lige Srbija izgubila sve šanske za opstanak. Od naredne sezone Užičani će  igrati u Srpskoj ligi Zapad.

Utakmica sa Sinđelićem jedna je od „već viđenih“. Sloboda je povela u 50. minutu golom Dejana Đorđevića, Sinćelić je preko Ognjena Popadića izjednačio u 89. minutu. Bila je ovo četvrta utakmica u sezoni u kojoj su Užičani ostajali bez bodova u poslednjim minutima utakmice.

Sloboda: Radojičić, Marjanović, Babić (Tasić), Vidić, Milekić, Milanović, Miličić, Dolmagić (Jeremić, Čumić), Đorđević, Vukojičić, Džejkobs.

Poslednju utakmicu u sezoni, u nedelju sa BSK-om na Gradskom stadionu u Užicu, Slobda dočekuje na 14. poziciji sa 32 boda.