A A A

U 30. kolu Prve lige Srbija, Sloboda je kao domaćin pobedila BSK 1:0. Pogodak je postigao Milanović u 37. minutu. Bila je ovo osma pobeda Slobode u sezoni, prva kojoj se niko od simpatizera domaćih nije radovao.

Sloboda je prilike za ubedljiviju pobedu propustila u prvom delu utakmice, u nastavku su gosti imali izglednije prilike.

Navijači su poslednji meč u sezoni iskoristili da prigodnim peharom nagrade, po njihovom mišljenju najboljeg domaćeg igrača – Dejana Đorđevića.

Sloboda: Radojičić, Vučković, Marjanović, Vidić, Babić, Miličić, Jeremić (Dolmagić), Milanović, Džejkobs (Čumić), Vukojičić (Tasić), Đorđević

Sloboda je prvenstvo završila na 13. poziciji koja vodi u niži rang. U užičkom ligašu nadaju se da će, ipak, zadržati status prvoligaša zahvaljujući problemima pojedinih klubova koji ne ispunjavaju uslove za takmičenje u najvišim rangovima.